• Deutsch

Běžky Pasečná

Aktuální informace: sobota 9.12.2023 7h

Počasí: -4 až 2°C  zataženo

Sníh:  35 cm sesedlého sněhu, přes noc nasněžilo 7 cm čerstvého

Příjezdové tratě: večer byla příjezdová cesta pěkně upravená, dávejte pozor, 6km dlouhá asfaltka je úzká, jezděte pomalu a buďte prosím ohleduplní. Velké parkoviště na nástupním místě na Pasečné je odhrnuté, stopy začínají hned od parkoviště.

Úprava stop: V průběhu pátku a soboty ráno se upravovalo  v celém areálu Běžky Pasečná . Pozor! Na žluté trase směr Svatý Tomáš hned nad silnicí nad Pasečnou (po 3 upravených km)  je po těžbě dřeva v lese je obtížně sjízdný  (pod čerstvým sněhem je cca 300m v úseku lesem hlína)


Pro případný doprovod bez běžek je perfektně připravený sáňkovací kopec “ U Anděla“ u startovního místa  Pasečná – penzion Dobík  .  Personál penzionu Dobík prosí o shovívavost, vzhledem k nízkému stavu zaměstnanců a nemocem může být servis pomalejší. I tak se můžete těšit na čerstvá jídla Jídelní lístek _DOBÍK_2023 – 9.12.23 a také otevřenou půjčovnu běžek a vybavení.

Upraveno je:

V České republice (30 km skate i klasika):

– Cvičná louka Reuterovy Paseky  (RŮŽOVÁ 4,3 km v nástupním místě na Pasečné pod penzionem Dobík)

– Mezilesí (ŽLUTÁ 4,5 km směr Rakousko)

– Hraniční (MODRÁ 3,5  okolo rakouských hranic)

– Svatý Tomáš (ZELENÁ okruh 13km téměř až k Vítkovu hrádku)

 

V Rakousku (26km některé jen skate, některé obojí):

– Skating (TMAVĚ MODRÁ 10 km Rakousko)

– Traum Arena (ŽLUTÁ 7 km Rakousko)

– Panorama (FIALOVÁ 9 km Rakousko)

 

Užijte si adventní svezení a nezapomeňte sdílet své zážitky. Aktuality od nás najdete na sociálních sítích Běžky Pasečná | Facebook   Běžky Pasečná (@bezky.pasecna) • Fotky a videa na Instagramu

 

Print Friendly, PDF & Email