• Deutsch

Aktuálně Běžky Pasečná

Aktuální informace: neděle 3.12.2023 0:15h

Počasí: -4 C° , zataženo s trvalým sněžením

Sníh: místy až 1m čerstvého sněhu

Příjezdové tratě: silničáři příjezdové cesty upravují, vzhledem k vydatnému několikadennímu sněžení lze však těžko zaručit hladkou průjezdnost v každém čase

Úprava stop: od sobotního rána  postupně upravujeme  všechny tratě  v celém areálu Běžky Pasečná . V sobotu v noci jsme projeli Svatý Tomáš (žlutá) a v neděli ráno se bude znovu utahovat a řezat růžová, žlutá a modrá (popis viz. níže).


Pozor! Na žluté trase směr Svatý Tomáš hned nad Pasečnou je třeba nad vodárnou, vzhledem k práci v lese, v úseku cca 300m nést lyže! Ranní návštěvníky současně upozorňujeme na možnost pohybu rolby v terénu, budeme upravovat.

Pro případný doprovod bez běžek je perfektně připravený sáňkovací kopec “ U Anděla“ u startovního místa  Pasečná – penzion Dobík  . I v letošním roce je  pro pro vás k dispozici velké parkoviště zdarma!  Otevřena je restauracepůjčovna běžkařského vybavení zatím ještě ne.

 

Upraveno je:

V České republice (25km skate i klasika):

– Cvičná louka Reuterovy Paseky  (RŮŽOVÁ 4,3 km v nástupním místě na Pasečné pod penzionem Dobík)

– Mezilesí (ŽLUTÁ 4,5 km směr Rakousko)

– Hraniční (MODRÁ 3,5  okolo rakouských hranic)

– Svatý Tomáš (ZELENÁ 13km téměř až k Vítkovu hrádku)

V Rakousku (26km některé jen skate, některé obojí):

– Skating (TMAVĚ MODRÁ 10 km Rakousko)

– Traum Arena (ŽLUTÁ 7 km Rakousko)

– Panorama (FIALOVÁ 9 km Rakousko)

 

Užijte si adventní svezení a nezapomeňte sdílet své zážitky. Aktuality od nás najdete na sociálních sítích Běžky Pasečná | Facebook   Běžky Pasečná (@bezky.pasecna) • Fotky a videa na Instagramu

Print Friendly, PDF & Email