• Deutsch

Aktuálně Běžky Pasečná

Aktuální informace: úterý 31.1.2023, 7:00

Počasí: -1°C, pocitově -4°C, silný nárazový vítr, 20 cm nového sněhu, tvoří se sněhové jazyky. Máme zataženo a mírně sněží, sníh je avizován na dnešní ráno a večer a následně celou středu.

Příjezdová trasa: Od 5ti hodin od rána jezdí údržba s pluhem, pozor na sněhové jazyky. Parkoviště u penzionu je připravené.


Úprava a stav tratí:

Poslední úprava proběhla  27.1., kdy bylo utaženo na hladko vše směrem Rakousko (včetně). Trasa na Svatý Tomáš nebyla upravena od 22.1. Z noci na dnešek napadlo čerstvých 20 cm a sněží a sněžit má i nadále. Úpravu plánujeme na středeční noc.
Zázemí v penzion Dobík s restaurací (11-20h Jídelní lístek ) a půjčovna běžkařského vybavení.jsou  v provozu. Půjčení běžek doporučujeme objednat předem online. V půjčovně jsou k dispozici i sněžnice a kluzáky pro děti, v penzionu saně.
Ve čtvrtek dopoledne se u nás  v čerstvě upravených stopách natáčí pořad České televize Běžkotoulky.  Chcete být u toho? Pro více informací volejte na 773 774 777 anebo sledujte náš web Běžky Pasečná  a sociální sítě.
Print Friendly, PDF & Email