• Deutsch

Aktuálně Běžky Pasečná

Čtvrtek 27.1.2022 ráno

Počasí: -5°C, teplota během týdne nepřesahuje  0°C a v noci obvykle mrzne. Dnes mírná mlha, viditelnost ve výchozím bodě na Pasečné  je 500m, mlha je zatím i ve vyšších polohách.

Sníh: tento týden žádný nový sníh, starý a ten z minulého víkendu se drží dobře (mimo tratě 30cm). Sníh ve stopě je zmrzlý.

Tratě: upraveno naposledy v neděli, po ránu zmrzlé. Vzhledem k množství sněhu a přijatelným teplotám jsou podmínky běžkování v celém areálu (ČR + A) velmi dobré a v provozu jsou všechny okruhy.

Kvalitu a množství sněhu potvrzuje  stav exponovaného sjezdu na tréninkovou louku ve výchozím místě u penzionu Dobík na Pasečné.

Dnes později odpoledne a zítra ráno očekáváme sněžení, následně chceme vyrazit tratě připravit pro víkendové návštěvníky. Teplota má být až do neděle pod bodem mrazu.

Zázemí v  Penzion Dobik bude k dispozici denně od 11-16hodin.

Aktuální informace ze stopy najdete buď zde anebo na  www.bezkypasecna.cz    Běžky Pasečná | Facebook.

Budeme rádi, když na svých sociálních sítích budete sdílet formou stories s označením @bezkypasecna fotky z terénu, které často slouží ostatním běžkařům jako aktuální informace o počasí i stavu tratí. Děkujeme:-).

Print Friendly, PDF & Email