• Deutsch

Aktuálně Běžky Pasečná

Sobota 22.1.2021 : momentální teplota -2°C sněží a fouká vítr, viditelnost je dobrá. Příjezdová cesta na Pasečnou byla 7h ráno cestáři prohrnutá.  Na dnešek očekáváme sněžení, vítr by měl pomalu ustávat a zítra, zdá se, sněžit nebude.

Všechny trasy byly v pátek utaženy na hladko a připraveny na víkend, noční sněžení a silný vítr dnes běžkařům pohodlí poněkud komplikuje. Naše rolba je již v terénu a bude se snažit natěšeným sportovcům připravit na dnešní den co nejvíc kilometrů.  Začali jsme tréninkovou loukou, poté přijde na řadu jižní směr  na Rakousko. Sněhu je dost, pokusíme se tedy říznout i klasiku.

Upravené  by tedy primárně měly být následující trasy v tomto pořadí: Tréninková louka (červená) + Mezilesí (žlutá) + Hraniční (modrá). O vývoji přes den budeme zde informovat, nalaďte si prosím také kanál www.bezkypasecna.cz    Běžky Pasečná | Facebook, střípky z tratí často vkládáme přes den formou stories na sociálních sítích.

Zázemí v nástupním místě je vám k dispozici, kapacita parkoviště by měla být dostatečná. Prosíme o parkování tak, aby jste zaparkovali a pohodlně odjeli všichni. Kuchaři v  Penzion Dobik Šumava Pasečná mají pro vás navařeno, užijte si dnešní den a budete-li mít chuť a čas, sdílejte pro ostatní na sociálních sítích (stories s našim označením #bezkypasecna anebo FCB skupina @bezkyspolecne).

 

Print Friendly, PDF & Email